www.wioskaindianskaudzika.pl

Dojazd

Współrzędne GPS Wioski Indiańskiej u Dzika

Dł. geogr.  230 19` 57

Szer. geogr.  530 12` 34

Wjeżdżając do miasteczka Supraśl od strony Białegostoku, jedziemy cały czas prosto ul. Białostocką. Mijamy cmentarz po obu stronach drogi, potem po prawej stronie mijamy stację benzynową i zaraz za stacją benzynową skręcamy w prawo w kierunku białej murowanej stajni.

Nasza Wioska Indiańska znajduje się na terenach stajni Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bukowisko”. Jest widoczna już z drogi.

Jest też możliwy dojazd z Białegostoku do Supraśla
PKS-em i VoyageremTrans – w następujący sposób:

Można dojechać do Supraśla PKS-em (5 zł normalny bilet w jedną stronę) i busem VoyagerTrans (normalny bilet w jedną stronę – również cena 5 zł). Połączeń z Supraślem jest dużo, więc bez problemu można dostać się do naszej Wioski Indiańskiej.

Najlepiej jest wysiąść w Supraślu na przystanku autobusowym za stadniną koni. Najpierw zobaczycie Państwo białą murowaną stajnię, tereny wypasu dla koni i po dojechaniu do zabytkowego Klasztoru Prawosławnego w Supraślu – autobus skręca w prawo. Zaraz za zakrętem jest przystanek autobusowy o nazwie Przystanek Klasztor. Tam wysiadamy. Nie ma przystanku przy samej stadninie. Aby do nas trafić musicie Państwo cofnąć się i zmierzać w kierunku białej murowanej stajni. Po drodze będziecie widzieć konie i Wioskę Indiańską. Tam, przy białej stajni należy skręcić w bramę prowadzącą na teren stadniny (w lewo od głównej drogi) i w tej sposób traficie do naszej Wioski Indiańskiej.